Terapia Gersona – Wywiad z Charlotte Gerson

Gerson

Zapraszam do znakomitego wywiadu jaki udzieliła Charlotte Gerson o zdrowym odżywianiu, które jest w stanie pokonać każdą chorobę.

Ojciec Charlotte – lekarz, opracował terapie Gersona. Nękały go ciężkie migrenowe bóle głowy, dwa-trzy dni w tygodniu. Przez to nie mógł pracować. Profesorowie stwierdzili, że jest to nieuleczalne.

Opracował dietę migrenową, która okazała się panaceum na wiele poważnych chorób.

 

Czas – 48:48

Jeżeli jakiś link lub video nie działa – napisz proszę o tym w komentarzu.

Masz pytanie, nie zgadzasz się z opiniami zawartymi w filmie, coś Cię szokuje – napisz komentarz.

 .

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie chcesz stracić na inwestycjach? Chcesz dowiedzieć się co będzie z rublem, frankiem, dolarem? Nie wiesz jak założyć e-biznes? => MonitorowanieRynku.pl

.

12 Raportów/Ebooków i w Każdą Sobotę

Bezpłatna Gazeta „BrzozaInfo”.

.

Wpisz poniżej imię i email, a dostaniesz bezpłatnie 12 ebooków/raportów.

Dodatkowo uzyskasz dostęp do Polskiej Gazety Informacyjnej „BrzozaInfo”.

 Tematy poruszane w gazecie to: geopolityka, tajemnice, zdrowie.

(Po wpisaniu emaila i imienia (wymagane do loginu), automatycznie zostanie otwarte konto na SzokWiedzy.pl) 


 

5 Odpowiedzi do artykułu - “Terapia Gersona – Wywiad z Charlotte Gerson”

 • Piotr Chyła Gdańsk on 21 października 2014

  Metoda jest super.Warto zwrócić uwagę,że większość chorób jest efektem brudnych jelit!Brud ten jest efektem jedzenia mięsa i innych „śmieci”.Budowa układu pokarmowego homo sapiens jest taka sama jak roślinożerców.Mamy tam też florę mikroorganizmów,gdy zakłócamy ich równowagę jakiś szczep się nadmiernie rozwija powodując chorobę(np. pałeczka okrężnicy-sensacje jelitowe).Wtedy są procesy gnilne zatruwające wątrobę, nerki i trzustkę.Układ odpornościowy wariuje i mamy choroby autoimmunologiczne:alergie,choroby stawów,cukrzyca,i inne.U lekarza w razie infekcji otrzymujemy receptę na kolejną toksynę-antybiotyk.Jest to przeważnie produkt metabolizmu pleśni,które normalnie wyrzucamy,np śpleśniały chleb!To pogarsza sprawę.Ułatwia to infekcję pasożytami.Reszta jest oczywista.Bardzo polecam książkę:Hulda Clark „kuracja życia”,oraz:Nadieżda Siemionowa „Człowiek sól ziemi”i”Szkoła zdrowia.Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich!”Polecam też:Gabriel Cousens „Cure for diabetes”niestety w Polsce do tej pory wyłącznie po angielsku,ale warto!Sedecznie pozdrawiam i życzę zdrowia!

 • Adam on 13 grudnia 2014

  W odpowiedzi do wpisu p. Piotra Chyła uważam, że już zalecenia z przed lat prof. Tombaka o niemieszaniu pokarmów białkowych z węglowodanowymi są elementarzem żywienia. Gdy mój wnuczek był do 3 lat wychowywany przez mamę w domu, – czuł się jako tako. Ale gdy poszedł do przedszkola ” na jedzeniu śmieciowym” dziecko ciągle choruje, – a co najgorsze że nasza opieka medyczna problemy gastryczne i infekcyjne „leczy” kolejnymi seriami antybiotyków. Dlatego p. Piotr słusznie pokazuje elementarne błędy żywieniowe i błędne procedury pseudo leczniczych terapii.

 • Monika on 2 kwietnia 2016

  Niestety film nie otwiera się

 • Robert Brzoza on 2 kwietnia 2016

  Monika, dzięki za info.
  Naprawione.

 • mirek on 28 listopada 2017

  No tak owoce i warzywa sa zdrowe. Ale w naszej szerokosci geograficznej jest problem :/ u nas mamy tak naprawde 4 miesiace z owocami. Przez 6 miesiecy trwa zima. Bylem dzis w biedronce i tesco, no i ku memu zdziwieniu 70% to GMO a chyba nie musze przypominac ze GMO to smierc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.