Słowa Prawdy o Lechu Wałęsie

Znakomity dokument, w którym usłyszysz wypowiedzi:

  • państwa Gwiazdów,
  • Anny Walentynowicz,
  • Krzysztofa Wyszkowskiego
  • innych patriotów.

Tadusza Mazowieckiego do WZZ wprowadził Bogdan Borusewicz. Mazowiecki pełnił rolę doradcy, który zbudował większą grupę doradców, w których znajdował się między innymi Bronisław Geremek.

Na czele strajków stali agenci służb bezpieczeństwa w: Gdańsku, Szczecinie, Jastrzębiu. Prawdopodobnie, gdyby komuniści nie mieli tych strajków pod kontrolą, zostałyby spacyfikowane.

Jacek Kuroń przybył do Gdańska z programem naprawy Polski. Przewidywał on między innymi rezygnacje z prawa do strajku czy odesłanie przywódców strajku do pracy zawodowej.  3 września 1983 roku wraz z Borusewiczem chciał usunąć Lecha Wałęsę z przewodniczącego MKS z powodu jego agentury. Była to kolejna prowokacja.

Andrzej Gwiazda opowiada, że Solidarność była wypadkiem przy pracy. Komuniści wierzyli, że rozstrzygną sprawę tak samo jak w 1956, 1968 czy 1970 roku, czyli wykorzystają bunt do swoich celów.

Kluczowym momentem było odwołanie strajku przez Lecha Wałęsę, czego konsekwencją był stan wojenny. Wtedy zostali uwięzieni prawdziwi przywódcy Solidarności: Andrzej Gwiazda, Anna Walentynowicz, pan Malinowski i inni.

Społeczeństwo zapomniało o tych ludziach, uwierzyli komunistycznej propagandzie i drugiej Solidarności, która ochroniła agentów SB i całą partyjną doktrynę.

Film ten powinien być przestrogą dla wszystkich.

 

Czas – 58:31

 .

masoneria, iluminaci, nwo, nowy porządek świata, Jezus Chrystus, Bóg, Biblia Robert Brzoza

 

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne
 

 

Bądź pierwszy - Napisz Komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.