Kto rządzi światem ? – The Money Masters

 

Bardzo dobry firm, pokazujący świat finansjery.

Dowiesz się w jaki sposób bankierzy doszli do władzy ?

Jak bezwzględni byli w realizacji swoich planów ?

Jaki system bankowy zbudowali ?

 

Czas: 3:29:38

 

Jeżeli jakiś link lub wideo nie działa – napisz proszę o tym w komentarzu.

Masz pytanie, nie zgadzasz się z opiniami zawartymi w filmie, coś Cię szokuje – napisz komentarz.

 .

masoneria, iluminaci, nwo, nowy porządek świata, Jezus Chrystus, Bóg, Biblia Robert Brzoza

 

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne
 

 

2 Odpowiedzi do artykułu - “Kto rządzi światem ? – The Money Masters”

 • Tom on 3 maja 2014

  Dzień Dobry, dobry pomysł na stronę. Szanowny Panie w nawiązaniu do filmu „Kto rządzi światem” – jeśli można to chciałem się zapytać, czy zgadza się Pan, że film przedstawia prawdziwość przeszłości funkcjonowania i kontroli podaży pieniądza w tamtych czasach i współcześnie ?. Czy jest Pan pewien, że ustanawianie standardu złota, srebra było celem tzw. „spekulantów finansowych”, a kreowanie papierowych pieniędzy było chęcią i strategią rządów ? w celu obrony przed „spekulantami finansowymi”. – Po obejrzeniu filmu odczuwam właśnie takie wrażenie, że drukowanie pustego pieniądza to wina rządów, a nie „spekulantów finansowych” – Oczywiście to moje odczucie, że w ten sposób „film” próbuje przekonać Odbiorcę o zdarzeniach historycznych, które miały miejsce w przeszłości i które są standardem we współczesnej światowej ekonomii. Jednakże, znam tę historię również z odwrotnej strony, przedstawianej przez zwolenników tzw. „szkoły austriackiej”. Z wyrazami szacunku. Pozdrawiam

  • Robert Brzoza on 3 maja 2014

   Wzorcowy przykład działania systemu monetarnego. to lata 1870-1914. Wtedy sporo państw było w systemie złotym. Był to okres największego rozwoju gospodarek i bogacenia się społeczeństwa.
   Wszelkie inne próby oparcia walut na złocie po tym okresie, to powolne odchodzenie od niego. Co doprowadziło do dzisiejszego stanu czyli bezmyślnego druku pieniądza.
   Kto jest za to odpowiedzialny ?
   Bankierzy, którzy poprzez przejęcie władzy nad pieniądzem decydują o realizacji budżetu w poszczególnych krajach, ale również politycy, którzy zgadzają się na ten stan.

   Osobiście, nie odczułem takiego przekazu filmu, że drukowanie pieniądza jest obroną przed spekulantami czy standard złota, srebra to działania spekulantów. Oczywiście oni zawsze byli przy zdrowych systemach, ale po to, aby je psuć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.