GMO – Krowi Hormon Wzrostu

Film przedstawia Amerykańską firmę – Monsanto, która specjalizuje się w biotechnologii/inżynierii genetycznej czyli zatruwaniu człowieka, różnymi chemikaliami.

Okazuje się, że Mosanto jest potężną korporacją mającą wpływy w rządzie amerykańskim.

Jest głównym producentem żywności GMO.

Wprowadzili ny rynek krowi hormon wzrostu.

GMO – niebezpieczna żywność dla zdrowia, sztucznie modyfikowana.

Krowi hormon wzrostu (rBGH) – to transgeniczny hormon wstrzykiwany krowom, zwiększający produkcje mleka o 20%.

Krowi hormon został nazwany trucizną, która zagraża zdrowiu.

Monsanto rozpoczął sprzedaż hormon rolnikom, w 1994 roku pod nazwą „Posilac”. Po dawkach tej trucizny krowy miały wielorakie schorzenia. Badania utajniono na wiele lat, a posilac został wprowadzony na rynek. Mleko z krowim hormonem wzrostu jest szkodliwe dla zdrowia.

Jaki jest efekt działalności Monsanto ?

 • 90% soi dostępnej na rynku amerykańskim jest sztucznie modyfikowana,
 • 70% żywności w sklepach amerykańskich jest sztucznie modyfikowana.

Monsanto chce przejąć nasiona pod całkowitą kontrolą. Jest to podstawowy budulec żywności. Chcą kontrolować nasze życie, chcą przejąć na własność całą żywność.

W latach 1995 – 2005 wykupili na świecie 50 firm zajmujących się nasionami. Firmy te produkowały kukurydzę, soję, bawełnę, pszenicę, nasiona pomidorów, ziemniaków i sorgo. W Indiach kontrolują prawie cały rynek nasion bawełny. Zmuszają rolników do kupowania genetycznych nasion, które są czterokrotnie droższe od trudno dostępnych, niegenetycznych nasion. 

Kolejna sprawa, to zatruwanie żołnierzy i ludności cywilnej środkiem chemicznym – „2,4,5-T”, wyprodukowanym w fabrykach Monsanto, który był głównym składnikiem „Agent Orange”. Była to substancja, którą samoloty amerykańskie wylały w ilości 40 mln litrów, podczas wojny na Południowy Wietnam.

3 miliony osób zostało skażonych, łącznie z tysiącami żołnierzy amerykańskich.

Substancja ta powoduje raka i zmiany genetyczne 

 

 

 Czas – 1:49:01

.

masoneria, iluminaci, nwo, nowy porządek świata, Jezus Chrystus, Bóg, Biblia Robert Brzoza

 

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne
 

 

4 Odpowiedzi do artykułu - “GMO – Krowi Hormon Wzrostu”

 • adam on 13 czerwca 2014

  Czytając „rewelacyjne” doniesienia o natrętnym wdrażaniu GMO do żywienia ludzi niech w końcu ci nawiedzeni odpowiedzą: – po co to czynią? Przecież obecnie żywności na świecie nie brakuje! Wręcz przeciwnie, – zdrową żywnością jesteśmy w stanie wyżywić nawet „ludzi trzeciego świata”, lecz tego nie czynimy, ponieważ ludzie biedni nie posiadają pieniędzy na zakup możliwej do wyprodukowania już obecnie żywności. Odnoszę wrażenie, że z GMO jest tak jak z drukowaniem pieniędzy bez pokrycia w rzeczywiście wytworzonych dobrach lub w złocie. Każdy nadmiar dóbr wyzwala większe problemy niż ich niedostatek. Odnoszę wrażenie, że spopularyzowanie produkcji GMO doprowadzić może do katastrofy na wielu płaszczyznach. Na pewno GMO z racji niższej ceny wyprze z rynku żywność zdrową, która będzie produkowana w mniejszych ilościach. Tylko kto pokryje koszty wywołane zatrutą żywnością: wzrost zachorowalności, problemy z bezpłodnością, otyłością i skażeniem środowiska? Na koniec będę jeszcze raz usilnie prosił „mędrców” GMO, niech przedstawią rzetelny rachunek zysków i strat, a wciąż aktualnym pozostanie pytanie: – w imię czego tak nachalnie jest popularyzowana produkcja „trującej żywności”? Przecież już obecnie ludzka populacja poważnie podupadła w wymiarze behawioralnym i zdrowotnym. Więc w imię czego są prowadzone badania w celu poszukiwania zdradzieckich trucizn i usilne ich wdrażanie do żywienia? Czy jest to może trend dla osiągnięcia depopulacji rodzaju ludzkiego?

 • anna on 2 listopada 2014

  nie moge odczytac tego filmu niestety jakis blad wyskakuje

 • Gutek on 29 grudnia 2014

  Bardzo dobrze,ze poruszacie ten temat,jest tylko pytanie jak przekonać ludzi do trucizn w zywnosci obecnej na polkach sklepowych i to jest ZATRWAZAJACE ?!

  Drugi problem jak dotrzec do poslow i senatorow i rzucic im przed oczy te trucizny aby więcej za ochlap nie służyli TRUCICIELOM ?

  Kiedy rozmawiam z ludzmi z mego otoczenia,baaa nawet z rodzina to nadal sa przekonani,ze maslo jest szkodliwe a tluszcze roślinne dobre,tak wyprala im mozgi propaganda .

  Mnie się wydaje ,ze najlepszym sposobem aby lemingi i zadżumionych przekonać to wejść na ambone w kościele i powiedzieć to w formie ogloszen parafialnych ,bo na srodki przekazu glownego scieku propagandy i dezinformacji nie ma co liczyc,bo oni wszyscy pala diablu ogarek i swieczki !

  LUDZIE DAWAJCIE SOBIE NAWZAJEM RADY CO CZYNIC !
  Rozmodlony ludek polski może da wiare ksiezulkom upasionym często widzianym w tv Trwam ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.