Od Babilonu do Iluminatów

 

Profesor Walter J. Weith przedstawia ciekawy wykład na temat historii religii.

Omawia drogę, którą podążały religie od Babilonu do dzisiejszych czasów.

Wykład jest bardzo bogaty w zdjęcia, cytaty, filmy.

Mimo wszystko, że nie zgadzam się z wszystkimi poglądami profesora Weitha, to postanowiłem umieścić ten film. Głównie ze względu na wiele interesujących, historycznych faktów.

Zapraszam

 

Czas – 1:36:02

 

Jeżeli jakiś link lub video nie działa – napisz proszę o tym w komentarzu.

Masz pytanie, nie zgadzasz się z opiniami zawartymi w filmie, coś Cię szokuje – napisz komentarz.

 

.
masoneria, iluminaci, nwo, nowy porządek świata, Jezus Chrystus, Bóg, Biblia Robert Brzoza

 

 

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne
 

 

2 Odpowiedzi do artykułu - “Od Babilonu do Iluminatów”

 • Stanisław on 21 grudnia 2015

  Profesor Walter J. Weith myli się co do kwestii przepowiedni dotyczącej kobiety siedzącej na bestii. Jego interpretacja jest świadomie lub nieświadomie wypaczona. Opis kobiety siedzącej na besti oznacza dwa demony. Demon seksu i demon pieniądza, czyli „mamona”. Obecnie „bogiem” a może „bogmi” tej cywilizacji jest seks i pieniądz. to one rządzą światem, to im się wszyscy kłaniają i ulegają. W żadnej epoce nie eksponowano tak jak teraz tych dwóch rzeczy połączonych w jedno. Ale jak Amerykanin może to dostrzec nawet będący profesorem. Nigdzie tak jak w Ameryce seks i pieniądz nie są tak kultywowane. Teraz Kościół Katolicki nie ma autorytetu. Wszędzie jest poniżany i prześladowany. Teraz Przypomina Chrystusa, który został złapany i postawiony pod sąd i oskarżany o wszystko co najgorsze. Wielu ludzi a szczególnie ci którzy żądzą tym światem traktują go lub chcą go przedstawić jako siedlisko zła i zacofania jako bluźniercę, dokładnie jak w tym filmie. Jezus powiedział:
  „Błogosławieni będziecie, gdy ludzie was znienawidzą, i gdy was wyłączą spośród siebie, gdy zelżą was i z powodu Syna Człowieczego podadzą w pogardę wasze imię jako niecne:
  cieszcie się i radujcie w owym dniu, bo wielka jest wasza nagroda w niebie. Tak samo bowiem przodkowie ich czynili prorokom”.
  Tym bardziej taki film jak ten utwierdzają mnie w słuszności drogi jaką idzie Kościół Katolicki.

 • Wiktor on 4 grudnia 2016

  Stanisław on 21 grudnia 2015

  Jest to kierowane widać do ludzi bez głębszej wiedzy.
  Powiem wprost, współczesnych ciemniaków, ślepo słuchających co ksiądz mówi.
  Kult seksu i pieniądza:
  – znany już nawet w starożytnym Babilonie, są opisy pismem klinowym na glinianych tabliczkach, a o pieniądzu to nawet nie wspomnę
  – starożytny Rzym jako następca Babilonu u swego szczytu gnił właśnie z tych względów – chyba nie oglądałeś ” Ja Klaudiusz ”
  – po 315 roku Rzym/Watykan, jak już chrześcijaństwo stało się KK i zaczęło rządzić Europą , o OMG, co się działo w Watykanie to głowa mała, seks/kasa/seks/kasa/seks/kasa/seks/kasa/…….., trochę późniejsze czasy – dwór francuski, toż było qrestwo na potęgę, nie dziwię się , że im zrobili rewolucję ( syfili , kiła to nie choroby chłopstwa francuskiego , tylko dworu )
  – czasy współczesne – wg mnie jeszcze gorsze bo wywlekli degręgoladę w postaci tęczy i zrównali toto z hetero w prawach, uważam , że ma społeczeństwo to na co zasłużyło.
  Dlaczego tak napisałem? Bo nie wierzę żeby ktoś z tytułem profesora , piszący o „besti” nie znał na tyle historii. A ja tu naprawdę poleciałem tylko po łebkach, nie wchodząc w szczegóły.
  Natomiast , czy gramy już sceny finałowe z Apokalipsy św. Jana? Ja myślę , że tak , ale tylko dlatego , że czytałem też ” protokoły mędrców syjonu” i tam praktycznie z tego co planowali 200 lat temu ( bo na tyle ten tekst się datuje ) to już wszystko zrobili. Pozostała kosmetyka i będą grać sceny finałowe.
  KK sam zatroszczył się o to by nie mieć autorytetu , przez te 1700 lat istnienia. Dlaczego ? Dlatego, że KK realizuje dwie misje równolegle:
  – jedna to kontynuacja nauk Jezusa – to wersja dla plebsu
  – druga to kontynuacja starożytnego Babilonu, tak , KK to Nowy Babilon, to neopogaństwo w czystej postaci; od biskupa wzwyż to wersja już dla wtajemniczonych
  No chyba nie muszę dużo pisać o tzw. „misjach” KK z przed kilku wieków, gdzie dla złota mordowali w Azji, Afryce i obu Amerykach, niosąc nową wiarę poganom.
  Aha, tak jak wszelkie zmiany nie obejdą się bez socjotechniki, tak KK jest tego mistrzem. Głosi co innego, robi co innego i potrafi to usprawiedliwić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.